ÜRETİM

Üretimini kendisine ait tesislerinde yapan Adil Bebe sektöre girdiği ilk günden bugüne kadar üretime vermiş olduğu önem ve hassasiyet ile dün bugün ve yarın da siz değerli müşterilerine KALİTELİ hizmet vermeyi sürdürmeyi hedeflemektedir.

Adil Bebe ürün yelpazesindeki0-3+ 0 - 14 yaş grubuna hitap eden İç ve Dış Bebek Kıyafetlerini İkitelli de bulunan 500 m2'lik kapalı alan içindeki üretim tesislerinde sürdürmektedir. Kesim, dikim, baskı ve kalite kontrol departmanlarında yıllık 500.000 ürün kapasitesi ile çalışmaktadır.

Bebeklerinizin hassas cildi ile ilk temas edecek ürünleri üretmenin bilinciyle her türlü sağlık koşulunu yerine getirmekte olup, ürünlerinin hiçbiri kanserojen ve/veya cilde zararlı bir madde içermemektedir. Kullandığı çıtçıtlar Avrupa Standartlarına uygundur ve cilt de kesinlikle alerji yapmamaktadır.

Adil Bebe üretiminin % 90'ı ihracat taleplerini karşılamakta olup geriye kalan küçük iç piyasa yüzdesine rağmen üretimde gösterdiği hassasiyeti müşteri memnuniyetinde de gösterme bilinci sayesinde bütün illere ulaştırdığı ürünleriyle iç piyasada da önemli bir pazar payı edinmiştir.

Şu anda ortalama 20 farklı modelde bebek ve çocuğa yönelik iç ve dış kıyafet üreten firmanın planlama ve tasarım departmanı uzman stilist, kalıpçı ve model makinacılardan oluşan geniş ekibiyle yılın her döneminde yeni ürünler geliştiriyor. Adil Bebe, kısa bir süre sonra devreye alacağı bilgisayar destekli tasarım bölümü ile bebe ve çocuk giysilerinde modayı belirleyen kuruluşlar arasında yerini almayı hedefliyor.


12 yıllık birikimi ile sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Adil Bebe, gerçekleştirdiği kurumsallaşma çalışmalarının sonuçlanmasıyla birlikte0-3+ 0- 14 yaş grubuna yönelik iç ve dış giyimde sadece Türkiye'nin değil, bölgenin de lider kuruluşları arasına girmeyi hedefliyor.

 ADİL BEBE
Bebek teni kadar yumuşak, anne kucağı kadar sıcak bebek kıyafetleri üretir.

EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
No.1701
No.1601
No.10401
No.3701
No.2301
 
 
Favorilerime Ekle E-Mail Ana Sayfam Yap